>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
26 - 2188877610 98+
آدرس
بلوار آفریقا ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار خارجی

موسسه رتبه بندی Fitch : حکم دادگاه انگلستان در خصوص پوشش وقفه در کار، تاثیری در رتبه بیمه گران اتکایی اصلی اروپایی ندارد.

بنا بر اعلام موسسه رتبه بندی Fitch، علیرغم تأیید دادگاه عالی انگلیس در مورد پرونده آزمایشی بیمه وقفه در کار (BI ) اداره نظارت مالی (FCA ) ، انتظار می¬رود مبلغی که از طریق بیمه های اتکایی وارد می¬شود قابل ملاحظه نباشد و هیچ تاثیری در رتبه چهار شرکت بزرگ اروپایی نداشته باشد.

پر بحث ترین پرونده مربوط به بیمه وقفه در کار (BI) در انگلیس، در تاریخ 15 ژانویه در مرحله تجدیدنظر به اتمام رسید زیرا دادگاه عمدتا به نفع بیمه گذاران رای داد.
موسسه رتبه بندی Fitch پیشتر، از احتمال عدم تاثیرگذاری بر بیمه گران انگلیسی صحبت کرده بود: در حالی که گفته شده است که ممکن است حدود 370،000 کسب و کار کوچک تحت تأثیر این حکم قرار گرفته باشند، تحلیلگران تخمین می زنند که بین 3.7 تا 7.4 میلیارد پوند ادعای خسارت وجود دارد.
به دنبال این عقیده، تعدادی از بیمه گران، برآورد خسارت به روزرسانی شده را برای ریسک وقفه در کار ناشی از همه گیری منتشر کردند و مشخص شد که مشاغل انتظار دارند که حمایت بیمه¬گران اتکایی به کار گرفته شود.
موسسه رتبه بندی Fitch می¬گوید، اما در حالی که این حکم عمدتا علیه بیمه گران اولیه (مستقیم) بود، "هزینه های اضافی ناشی از ادعاهای خسارت نمی تواند به اندازه¬ای بزرگ باشد که بر کیفیت اعتباری بیمه گران اتکایی Hannover Re ، Munich Re ، SCOR یا Swiss Re  تأثیر بگذارد".
 آژانس رتبه بندی همچنان خاطرنشان می کند که قبل از این حکم، چهار شرکت اصلی بیمه اتکایی اروپا، مقادیر قابل توجهی ذخیره بابت ادعای خسارت ناشی از وقفه در کار در حساب های خود لحاظ نموده اند. علاوه بر این، حداقل دو سوم از ذخایر پوشش وقفه در کار جهانی در دوره سه ماهه سوم 2020 شرکت ها، مربوط به IBNR (ذخیره خسارت واقع شده اما اعلام نشده) بوده است.
موسسه Fitch ادامه می دهد: این ممکن است در حال حاضر به آنها توانایی پوشش نه تنها ادعاهای دیر گزارش شده، بلکه توانایی پوشش ادعاهای اضافی ناشی از حکم انگلستان را نیز بدهد. علاوه بر این، تأثیر ادعاهای بیمه اتکاییBI  اضافی با ترکیب متنوع مشاغل شرکت ها - با BI که فقط یک قسمت متوسط از قرار گرفتن در معرض خطر کلی آنها را نشان می دهد - و هم با حذف پوشش خسارات مرتبط با بیماری های واگیر در قراردادهای BI سالانه یا تجدید 1 ژانویه 2021  کاهش می یابد.
به گفته موسسه Fitch، یک مسئله بالقوه برای بیمه های اتکایی، مربوط به عدم قطعیت در مورد توانایی واگذارندگان در جمع آوری ادعاهای خسارت متعدد BI و تبدیل آن به خسارت بزرگ ( به صورت واحد) به منظور استفاده از پوشش قرارداد اتکایی مازاد خسارت است.
 با این حال، موسسه رتبه بندی انتظار دارد که شرکت های بیمه اتکایی با این استدلال که ادعاها ناشی از رویدادهای جداگانه ای بوده و کسب و کارهای مختلف با محدودیت های مختلف دچار وقفه شده است، به این تلاش ها اعتراض کنند.
موسسه Fitch اضافه می کند: "با این حال، حتی با تجمیع گسترده، ما انتظار نداریم که نتیجه پرداخت مازاد خسارت، درآمد یا سرمایه چهار بیمه گر اتکایی عمده اروپا را تضعیف کند."
 در پاسخ به این حکم، ما از صنعت خود نظرسنجی کردیم و 270 پاسخ در مورد موافقت یا عدم توافق آنها با نتیجه دریافت کردیم.
با وجود جانبداری کمی از تصمیم برای تأیید حکم اصلی، پاسخها ترکیب روشنی را نشان داد، 34٪ اظهار داشتند که در نهایت در مورد موضوع مطمئن نیستند.

منبع: https://www.reinsurancene.ws

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.O.B.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 26 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران

1o 2o 3o 4o 5o 6o moein80 8o 9o 10o 11o

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search