>
ساعت کاری
7:30 الی 16:15
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام مصباحی مقدم

مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین "مصباحی مقدم" عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در دفتر ارتباطی بیمه اتکایی امین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین در این مراسم، سید مصطفی کیایی مدیرعامل بیمه اتکایی امین ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره پیشگامان این عرصه، از حضور حجت الاسلام و مسلمین مصباحی مقدم به عنوان یکی از اقتصاددانان برتر کشور و حامیان اصلی صنعت بیمه در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و مسلمین مصباحی مقدم با تهنیت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و پاسداشت ارزشهای نظام اسلامی از حضور در جمع مدیران و کارکنان بیمه اتکایی امین به عنوان یکی از شرکتهای موفق در صنعت بیمه ابراز خرسندی کرد.
وی با اشاره به نفوذ و تاثیرگذاری امام خمینی(ره) به عنوان رهبر و بنیان گذار اننقلاب اسلامی در سراسر دنیا گفت: به اذعان کارتر رئیس جمهر وقت امریکا، امام خمینی (ره) از چنان جایگاهی برخوردار بود که توانست در سیاست آمریکا نیز تاثیرگذار باشد.
وی افزود: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور ایران قدرتی در اختیار آمریکا به حساب می آمد در حالی که الان آمریکا هیچ جایگاهی در ایران و کشورهای منطقه نظیر عراق، سوریه و یمن ندارد زیرا قدرت ایران، منطقه‌ای، جهانی و فراگیر شده است.
وی، قدرت جمهوری اسلامی را مرهون سه مولفه رهبری، مکتب و حضور همه جانبه مردم در تمامی صحنه ها دانست و بیان داشت: امروز هیچ قدرتی توان حمله نظامی به ایران و حتی فکر تعرض به این کشور را ندارد و قدرتهای بزرگ استکباری به خوبی می‌دانند که در صورت کوچکترین حرکتی با پاسخ کوبنده ایران مواجه خواهند شد.
حجت الاسلام و مسلمین مصباحی مقدم تاکید کرد: البته ما هیچ گاه بنای جنگ با دیگران را نداشته ایم و الان هم پس از توافق هسته ای پایبندی نشان داده ایم در حالی که آمریکا با بهانه های مختلف به دنبال برهم زدن این توافق و ایران ستیزی است.
به گفته وی، سردمداران آمریکا در 38 سال گذشته در مقابله با ایران ناکام مانده اند و نمی خواهند قدرت واقعی ایران را ببینند و در تلاش هستند که به هر وسیله ای جلوی استقلال ملت ایران را بگیرند.

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search