نامه مدیرعامل بیمه اتکائی امین به رئیس کل بیمه مرکزی پیرامون عضویت در فیر

سید مصطفی کیائی مدیرعامل بیمه اتکائی امین ضمن ارسال نامه ای خطاب به رئیس کل ییمه مرکزی، خواستار بررسی مجدد عضویت شرکتهای بیمه ایرانی در فیر(Fair) شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه اتکائی امین، متن نامه به شرح زیر است:


جناب آقاي دکتر همتي
رئيس کل محترم بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران
با سلام و احترام به پيوست ايميل مورخ  23 سپتامبر2017  اين شرکت به دبيرکل بيمه گران آسيا و آفريقا در اعتراض به عدم حضور بيمه گران ايراني در کنفرانس ساليانه 2017 بحرين جهت استحضار ايفاد مي گردد.
متأسفانه سالياني است که مديران ارشد فير که عموماً از کشور مصر مي باشند هيچگونه همکاري سازنده اي با بيمه گران ايراني بخصوص بيمه گران اتکائي ايراني عضو فير ندارند و با برگزاري سمينارهاي ساليانه در کشورهاي خاص و عدم پيگيري اخذ ويزا براي مديران شرکتهاي بيمه ايراني عملاً اجازه استفاده از فرصتهاي عضويت و حضور در کنفرانس ساليانه فير را از شرکتهاي بيمه ايراني سلب مي نمايند و هرگونه دعوت به همکاري در قراردادهاي مشارکت را با شرکت بيمه اتکائي امين بدون پاسخ گذاشته و فقط تقاضاي پرداخت حق عضويت از بيمه گران ايراني دارند.
با توجه به حضور تعداد زيادي از شرکتهاي بيمه ايراني به عنوان عضو فير و نيز بيمه مرکزي به عنوان يکي از اعضاي هيأت اجرايي فير و به جهت حفظ شئون جمهوري اسلامي ايران خواهشمند است، دستور فرمائيد موضوع عضويت بيمه مرکزي و شرکتهاي بيمه ايراني در فير و نتايج مورد بررسي مجدد قرار گيرد.