>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

توزیع بالاترین درصد سود صنعت بیمه بین سهامداران بیمه اتکایی امین

Aminlogo

 

توزیع بالاترین درصد سود صنعت بیمه بین سهامداران بیمه اتکایی امین

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه اتکائی امین( سهامی عام) در مورخ 1397/10/27 ساعت 13:00 با حضور 91/93 % از سهامداران ، نمایندگان بیمه مرکزی ج.ا. ایران، نمایندگان سازمان بورس و سازمان حسابرسی برگزار گردید.

در این جلسه که باحضور جناب آقای مفید امینی عضو محترم هیأت عامل و معاونت محترم نظارت مالی بیمه مرکزی ج. ا. ایران جناب آقای حق وردیلو مدیر کل محترم نظارت مالی بیمه مرکزی ج. ا. ا، مدیران عامل و معاونین و مدیران شرکت های بیمه و تعدادی از سهامداران حقیقی برگزار گردید، جناب آقای تاجدار نماینده بیمه البرز به عنوان رئیس جلسه و آقای زینلی موخر نماینده بیمه ایران و آقای آبانگاه نماینده سرمایه گذاری صبا تامین به عنوان ناظرین و آقای سید مصطفی کیائی مدیرعامل بیمه اتکائی امین بعنوان منشی جلسه به اتفاق آرا انتخاب گردیدند.

در ابتدا آقای کیائی توضیحاتی در مورد وضعیت شرکت و عملکرد یکساله ارائه نمود و عملکرد شرکت را بهترین عملکرد از تاریخ تاسیس بیمه اتکایی امین عنوان نمود و با ذکر توضیحاتی در مورد عملکرد فنی و سرمایه گذاری شرکت اظهار امیدواری کرد که با ریسک پذیری فنی و همکاری کامل با بیمه مرکزی و سهامداران شرکت و ذخائر شرکت که دارای بهترین وضعیت در کل صنعت بیمه کشور می باشد، سال آینده نیز این شرکت بتواند رشد و شکوفایی بیشتری داشته باشد. وی با اشاره به تحریم های غیر عادلانه ایجاد شده به صنعت بیمه راهکارهای بیمه اتکائی امین در مقابله با این تحریم ها را به استحضار سهامداران رسانید. همچنین رشد و توسعه بیمه اتکایی امین را مرهون همدلی و همراهی اعضای محترم هیاًت مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت دانست.

سپس گزارش هیئت مدیره قرائت و پس از آن به سوالات سهامداران پاسخ لازم داده شد. پس از آن نماینده محترم سازمان حسابرسی، گزارش حسابرس و بازرس قانونی را قرائت نمود. این گزارش حسابرسی یکی از بهترین گزارشات حسابرسی در صنعت بیمه بوده است و تنها یک بند شرط که بین شرکتهای بیمه به صورت مشترک می باشد در گزارش قید گردیده است. پس از استماع گزارش، نماینده محترم سازمان حسابرسی به سوالات سهامداران پاسخ داد. در خصوص دستور جلسه مصوبات ذیل به اتفاق آرا به تصویب سهامداران رسید.

1: صورت های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به 1397/06/31 به تصویب رسید.

2:سازمان حسابرسی بعنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت انتصاب گردید.

3:روزنامه های کثیر الانتشار دنیای اقتصاد و اقتصاد کیش بعنوان روزنامه های شرکت جهت درج آگهی انتخاب گردید.

4:مبلغ 300 ريال به ازای هر سهم برای سود نقدی سهامداران (21% قیمت سهم) تصویب و مقرر گردید بر اساس قانون تجارت به سهامداران پرداخت گردد. سود سهامداران حقیقی از تاریخ 1397/11/03 از طریق کلیه شعب بانک ملی قابل پرداخت خواهد بود.

سپس مجمع نسبت به انتخاب اعضای حقوقی هیئت مدیره با رای گیری از سهامداران حقوقی و حقیقی اقدام نمود که در نتیجه شرکت های سهامی بیمه ایران، توسعه کسب و کار سبا ، شرکت سهامی بیمه آسیا ، شرکت سهامی بیمه دانا و سرمایه گذاری های خارجی ایران به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انتخاب گردیدند .شرکت های بیمه ایران معین و اطمینان گستر دانا نیز به عنوان دو عضو علی البدل هیاًت مدیره انتخاب شدند.

سهامداران و نمایندگان قانونی آنها در جلسه مجمع از فعالیت های شرکت در سال مالی منتهی به 1397/06/31 تقدیر و تشکر نمودند.

01001

 

01002

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search