>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

گنجینه های بیمه گری

گنجینه های بیمه گری

صنعت بیمه ایران با تمام فرازو فرودهایش میراث دار تلاش های جبران ناپذیر بزرگانی است که در برهه های حساس و بزنگاه های تاریخی با دانش و تجربه، کشتی صنعت بیمه را بسوی ساحلی آرام هدایت نمودند.

در بزرگداشت قدما تردیدی نباید داشت؛ چرا که تکریم بزرگان راهی برای انتقال رموز موفقیت نخبگان است و مانعی جهت گسست ارتباط گذشته و حال صنعت بیمه.

اما در خلال معرفی چهره ماندگار صنعت بیمه در همایش بیمه و توسعه سوالی متبادر می گردد که صنعت بیمه ایران چه اندازه از ظرفیت بزرگانی چون دکتر جباری، مشایخی، رفیعیان، صالحی و ... بهره برده است تا تجارب این دانشمندان، مسیر بیمه گری را هموار سازد.

اگر چه پاسداشت مقام سرآمدان، راهکاری جهت نشر خیر و امید است؛ اما بیمه گران چه اندازه رموز موفقیت و تجربیات نخبگان را به نسل جوان منتقل کرده اند؟

آیا توانسته ایم از ظرفیت پیشکسوتان صنعت بیمه در طول این سال های تحریم بهره ببریم.

 یا این بزرگان را از یاد برده ایم و صرفا هر از گاهی نامشان را در همایش و گردهمایی ها زنده می کنیم؟!

این بزرگان که تجارب بیمه گری در قبل و بعد از انقلاب برشانه هایشان سنگینی می کند برخی به دیار باقی شتافتند و برخی دیگر نیز با کهولت سن، روزگار می گذرانند و ما غافلیم از اینکه این افراد ظرفیت های بزرگی هستند که می توانیم در مسیر بیمه گری از تجارب ارزنده و دیدگاه های حرفه ای آنها بخصوص در سندیکای بیمه گران بهره بریم.

از سوی دیگر اگرچه تقدیر و تشکر از پیشکسوتان صنعت بیمه ارزشمند است اما به یاد داشته باشیم که بسیاری از مدیران صنعت بیمه ایران که در معرض بی مهری قرار گرفتند درسایه غفلت ما روزگار نه چندان خوشایندی را سپری می کنند.

اینکه چه افراد و گروه هایی مسبب بی مهری و بی توجهی به این بزرگان بوده اند در این مقال نمی گنجد اما بر ما بیمه گران این انتقاد وارد است که نه تنها تلاش های این بزرگان عرصه بیمه را ارج ننهادیم که خواسته و ناخواسته خود را از دانش، ظرفیت و توانمندی های آنها محروم کردیم. البته پس از انقلاب اسلامی و ملی شدن صنعت بیمه نیز مدیران زیادی با تلاش های خود صنعت بیمه کشور را هدایت نمودند که شایسته است در زمان حیات و حتی قبل از پایان فعالیت بیمه ای آنان از این افراد تقدیر بعمل آید.

امید است انتخاب جناب آقای دکتر جباری بعنوان چهره ماندگار صنعت بیمه و تقدیر و تشکر از ایشان در شورای سندیکای بیمه گران ایران سرآغازی در تقدیر و تکریم از پیشکسوتان گذشته و حال صنعت بیمه کشور باشد.  

در پایان پیشنهاد می کنیم با همکاری سندیکای بیمه گران، پس از بررسی‌های دقیق در جهت تکریم و احقاق حقوق بزرگانی که شاید حقی از آنها زایل شده، تدابیر مناسب اتخاذ گردد.

 

بیمه اتکایی امین

 

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search