>
ساعت کاری
7:30 الی 16:15
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

یافتن استعدادهای جدید برای پیشرفت اینشورتک ضروری است

شرکت EY: یافتن استعدادهای جدید برای پیشرفت اینشورتک ضروری است.

منطقه آسیا و اقیانوسیه، نقش مهمی در رشد آینده صنعت بیمه دارد.

 

به گفته تحلیلگران شرکت [1]EY ، بیمه گران و بیمه گران اتکائی اتفاق نظر دارند که یافتن استعدادهای جدید برای سرمایه گذاری در فناوری و تحول دیجیتال بسیار مهم است، اما جذب و حفظ آن ها،  نیاز به ارتباط بهتر و رویکردهای مشتری مدار دارد.

EY در بخشی از گزارش جدید خود در بازار آنلاین خاطر نشان کرده است، که رشد صنعت بیمه و بیمه اتکائی به دلیل پایین بودن نرخ بهره، برای یک سال دیگر ثابت مانده است. اما به طور همزمان، تغییر در ویژگی های جمعیت مصرف کننده و افزایش انتظارات از تجربیات دیجیتالی، شركتها را با بسته ای ترکیبی از ریسک ها و فرصت ها رو به رو کرده است.

در حالی که این گرایشات می توانند تأثیر تحولی بر صنعت داشته باشند، تحلیلگران بر این باورند که در حال حاضر این صنعت در تلاش است تا استعداد مناسب را برای استفاده از این تغییر جلب کند.

در پاسخ ، EY استدلال می کند که بیمه گران و بیمه گران اتکائی باید موقعیت خود را به بنگاه های فناوری تغییر دهند یا به صورت فعالانه به بازگو کردن دلیل اهمیت این صنعت و ارزشی که برای جامعه به وجود می آورد، بپردازند.

ایزابل سانتناک (Isabelle Santenac)، رهبر  شرکت جهانی EY، گفت: "در صنعتی که هر روز زندگی ما را تحت تأثیر قرار می دهد - از فجایع طبیعی گرفته تا خطرهای سایبری تا نتایج بهداشتی بهتر - و در دنیای دیجیتالی فزاینده، مشتری مدار بودن و بهبود تجربه مشتری یک امر ضروری است."

وی اظهار داشت: "با توجه به بروز خطرات جدید، بیمه گران باید علاوه بر مدیریت ریسک، بر پیشگیری از ریسک نیز تمرکز کنند." وی افزود: "جذب و حفظ استعداد مناسب و همچنین آموزش مجدد نیروی کار موجود در این سفر تحولاتی، ضروری است."

EY معتقد است، به طور خاص در آمریکا، اولویت های اصلی برای 2020 مطابق با دغدغه­های جهانی است، بیمه گران و بیمه گران اتکائی باید بر یافتن استعدادهای جدید، دستیابی به برتری عملیاتی و کارایی هزینه تمرکز کنند.

اد مایکوفسکی (Ed Majkowski)، رئیس مشاوره بیمه ای EYآمریکا گفت:"شرایط فعلی برای بیمه گران قاره آمریکا همان قدر که امیدوار کننده است، چالش برانگیز نیز هست.  بیمه گرانی که می توانند با جسارت نوآوری کنند، پایه استعداد خود را تکامل بخشند و تجربه مشتری را ارتقا دهند، در حالی که همچنان روی کارائی عملیاتی برای کاهش هزینه ها متمرکز هستند، برای رشد آینده بهترین موقعیت را خواهند داشت."

برای آسیا و اقیانوسیه، عدم قطعیت های قانون گذاری و اقتصادی و موضوعات خاص کشور، چشم انداز EY را می پوشانند و چالش هایی را برای بیمه گران و بیمه گران اتکائی ایجاد می کنند.

گرانت پیترز (Grant Peters)، رئیس بیمه EY آسیا و اقیانوسیه، توضیح داد: "منطقه آسیا و اقیانوسیه نقش مهمی در رشد آینده صنعت بیمه دارد." وی گفت: "این منطقه همچنان در حال رشد است كه توسط چین هدایت می شود، اما از عملکرد مثبت در كره جنوبی نیز برخوردار است."

پیترز افزود: "با این حال، بازارهای بالغ با چالش های بالا رفتن سن جمعیت و تغییر انتظارات مصرف کننده روبه رو هستند.هیچ بازار دیگری این چنین از نظر فرصت و بلوغ متنوع نیست - این یک چالش هیجان انگیز برای بیمه گران این منطقه است."

و در اروپا،  EY پیش بینی می کند که بیمه گرها همچنان به تلاش خود برای رشد و توازن فشارهای قوانین همچون IFRS 17 ادامه خواهند داد و همزمان به توانمند سازی استعدادها و ایجاد قابلیت تحول دیجیتال خواهند پرداخت.  

نکته قابل توجه این است که، تحلیلگران انتظار دارند که جنگ استعدادها در کنار پیمایش پایداری و تغییرات جوی، اولویت اصلی بخش بیمه های غیر زندگی باشد، در حالی که در بخش بیمه های زندگی تمرکز همچنان بر پیمایش پایداری و تغییرات جوی و اعمال نفوذ [2]IoT  متمرکز خواهد بود.

پیتر منچستر (Peter Manchester)، رهبر EY در EMEIA[3]، اظهار داشت: "با وجود احتمال زیاد ادامه روند نرخ پایین بهره در محیط، بیمه گران اروپایی برای سودآوری، باید به کاهش وابستگی خود به درآمد حاصل از سرمایه گذاری ادامه دهند. آنها همچنین نیاز به تمرکز جدی روی کارائی هزینه ها دارند، و باید به طور انتخابی روی تحول دیجیتالی و آموزش  استعدادها سرمایه گذاری کنند تا بتوانند مدل های جدید تجاری را ایجاد و به رشد دست یابند."

 

  

مترجم: شرمین قدیمی

منبع: برگرفته از سایت www.reinsurancene.ws، منتشر شده در تاریخ 31 دسامبر 2019

 

[1] EY refers to the global organization  which collaborates with insurers on technology transformation programs and the deployment of digital tools.

[2] Internet of Things

[3] Europe, Middle East, India & Africa

 

 

 

 

[1] EY refers to the global organization  which collaborates with insurers on technology transformation programs and the deployment of digital tools.

[2] Internet of Things

[3] Europe, Middle East, India & Africa

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search