>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

انجمن بین المللی بیمه گری در سال 2020 ریسک سایبر و تغییرات جوی را در اولویت قرار داده است

انجمن بین المللی بیمه گری در سال 2020 ریسک سایبر و تغییرات جوی را در اولویت قرار داده است.

انجمن بین المللی بیمه گری (IUA[1]) اعلام کرده است، به عنوان بخشی از برنامه تجاری جدید خود برای سال 2020 قصد دارد یک گروه بازار جدید را با هدف تمرکز بر تغییرات جوی تشکیل دهد.

این کمیته وظیفه دارد تا تأثیر فزاینده سیاستهای تغییر اقلیم در طیف وسیعی از فعالیتهای بیمه از جمله سرمایه گذاری، بیمه گری و مدیریت ریسک را بررسی کند.

دیو ماتچام (Dave Matcham)، مدیر عامل IUA گفت: "چالش های تجاری پیش روی شرکت ها در حال تحول است و وظیفه IUA طوری در حال تغییر است تا منعکس کننده این امر باشد."

وی توضیح داد: "در سال 2019، آئین نامه مقررات احتمالی از بیمه گران خواسته است تا روشی استراتژیک را برای مدیریت ریسک های مالی ناشی از تغییرات آب و هوایی ایجاد کنند. بیش از 20 شرکت در حال حاضر نماینده خود را به کمیته جدید ما معرفی کرده اند."

بر اساس برنامه جدید IUA، امسال، سایر برنامه های کلیدی بازار لندن ریسک سایبری را شامل می شود که همچنان بر بحث و گفتگوهای اعضا در طیف گسترده ای از رشته های مختلف حاکم است .

IUA  خاطرنشان كرد كه كميته هاي اختصاصي سايبر به طور ويژه بر عواقب جنگ سايبر تمركز مي كنند، و مقاله تحقيقاتي آن علاوه بر کلوز های سایبر شامل پرسشنامه بیمه گری نیز هست، که در اواخر سال جاري منتشر می شود. ماتچام افزود: سؤالات بیمه گری در مورد چالش پوشش ریسک های سایبر در بازار لندن پرسیده می شوند.

"در واقع، ما یک سند کلی را برای اعضا ایجاد خواهیم کرد که به آنها امکان می دهد بر پروژه های سایبری مختلفی که در 20 گروه بیمه گری ما دنبال می شوند، نظارت کنند."

سایر پروژه های تحقیقاتی و کاربردی که توسط IUA در سال 2020 برنامه ریزی شده است، مقامات مسئول، توسعه فن آوری، جا به جایی غیرقانونی و نرخ تخفیف را پوشش می دهند.

 سیاستگذاری عمومی این انجمن همچنین شامل به روزرسانی اعضا در مورد تحولات قانونی  در صورت تایید Brexit[2] خواهد بود.

توجه به طور فزاینده ای به سمت شکل رابطه تجاری جدید بین انگلستان و اتحادیه اروپا رفته و فرصت هایی برای منافع بازار شرکت های لندن در مذاکرات تجاری جدید در سراسر جهان نشان داده می شود.

IUA  معتقد است که محیط پس از Brexit امکان بیشتری برای رویکرد مستقل انگلستان نسبت به محدودیت های تجارت بین المللی را فراهم می کند، به همین دلیل قصد دارد پایگاه داده تحریم های اینگلیس را گسترش دهد.

در مورد اصلاحات در روند کسب و کار، سال 2020 شاهد مشارکت IUA  در پروژه هایی مانند پردازش خسارت ها است که پیامدهای مهمی برای کل بازار لندن خواهد داشت.

ماتچام در ادامه اظهار داشت: طی 5 سال گذشته، عضویت در IUA حدود یک سوم افزایش یافته و اکنون به رکورد جدیدی دست یافته است.

 

مترجم: شرمین قدیمی

منبع: برگرفته از سایت www.reinsurancene.ws، منتشر شده در 3 ژانویه 2020

 

[1] The International Underwriting Association of London (IUA) is the focal representative and market organization for non-Lloyd’s international and wholesale insurance and reinsurance companies operating in the London Market.

[2] خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search