>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

Swiss Re انتظار دارد اثرات ویروس COVID-19 کاملا قابل کنترل باشد

 

Swiss Re  انتظار دارد اثرات ویروس COVID-19 کاملا قابل کنترل باشد

مدیران اجرایی بیمه اتكایی جهانی Swiss Re اظهار کردندكه در این مرحله، تأثیر بحران فعلی -بیماری همه گیر -COVID-19 بر روی این شرکت به عنوان مسئله ای "کاملاً قابل کنترل" تلقی می شود.
والتر بی کیلهولز (Walter B. Kielholz)، رئیس هیئت مدیره و کریستین مومنتالر(Christian Mumenthaler)، مدیر عامل گروه درSwiss Re ، در نامه ای به سهامداران، مشتری ها و شرکا، در مورد همه گیری ویروس COVID-19 به گفت و گو پرداختند.
برای بیمه گران و بیمه گران اتکایی در مورد پیامدهای مالی احتمالی ناشی از این ویروس همه گیر، عدم اطمینان زیادی وجود دارد. انتظار می رود رشته های خاصی از کسب و کار، از قبیل مسافرت و لغو رویدادها، زیان های قابل توجهی را به همراه داشته باشند، در حالی که بحث در مورد میزان خسارت های وقفه در کار احتمالاً برای مدتی ادامه خواهد یافت.
دو مدیر مسئول خاطرنشان كردند كه  Swiss Reبرای ارزیابی سناریوها و فعال كردن نظارت بر این رویداد، یك مدل همه گیرانه اختصاصی را به عنوان اهرم استفاده می کند، و افزودند كه همچنان رسیدگی به خسارات، تجدید قراردادها، به اشتراک گذاری دانش و نوآوری را ادامه خواهند داد.
Swiss Re  از طریق واحدهای زندگی و سلامت، حوادث و اموال در معرض بیماری همه گیر فعلی است، در حالی که انتظار می رود که پرتفوی سرمایه گذاری آن تحت تأثیر جابجایی بازار فعلی نیز باشد.
این بیمه گر اتکایی پایه گذاری شده در سوئیس به تازگی اعلام کرد که به میزان250 میلیون دلار در معرض ریسک کنسل شدن بازی های المپیک توکیو قرار دارد، رویدادی که اکنون تا سال 2021 به تعویق افتاده است. به طور معمول، پوشش های لغو، حمایت در برابر تاخیرها و همچنین لغو کل رویداد را شامل می شود. هر چند، در حال حاضر شرایط این قراردادهای بیمه المپیک مشخص نمی باشد.
اما علی رغم  مسئله ی المپیک و خسارات احتمالی موجود در رشته های دیگر، كیلهولز و مونتالر اظهار داشتند كه: "اگرچه هنوز برای ارزیابی تأثیر بحران فعلی بر Swiss Re، خیلی زود است، در این نقطه، ما آن را به عنوان مسئله ای كاملاً قابل كنترل ارزیابی می كنیم.
آنها همچنان به برجسته کردن موقعیت سرمایه پیشرو در صنعت Swiss Re، انعطاف پذیری قابل توجه مالی و پرتفوی سرمایه گذاری محافظه کارانه که به طور موثر، برخی از تأثیرات اقتصادی ناپایداری بازار مالی را کاهش می دهد، ادامه می دهند.
آن دو گفتند: "ما اطمینان داریم که با کمک دانش عمیق مان در زمینه ریسک، روابط نزدیک با مشتری و قدرت سرمایه، در این بحران سهم مثبتی خواهیم داشت. کسب و کارهایSwiss Re  در محیط فعلی انعطاف پذیر است و اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. با توجه به اینکه اقتصاد جهانی، دولت ها و جامعه از این وضعیت رنج میبرند، Swiss Re همچنان به عنوان شریک نیرومندی است که می توانید به آن اعتماد کنید.

 

 

مترجم: شرمین قدیمی

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search