>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

نهاد بریتانیایی برای مدیریت خسارات یا از بین بردن ریسک اعتماد به بیمه، رویكرد مصالحه را ترغیب می كند

 

 

 

آیرمیک (Airmic)، انجمن متخصصان ریسک و بیمه انگلستان، از بیمه گران خواسته است که یک موضع مسئولیت پذیرتر و حساس تر نسبت  به کسب و کار، در مقابل بیماری همه گیر COVID-19 اتخاذ کنند یا ریسک آسیب های طولانی مدت وارد بر اعتماد و شهرت این صنعت را بپذیرند.

در بیانیه ای که در 12 مه 2020 صادر شد، این انجمن اعلام کرد: " برای بسیاری از شرکت ها تهدید اقدامات تعطیل کردن از جانب دولت های جهانی و رکود عمیقی که احتمالاً به دنبال دارد، وجود دارد، ما از کارگزاران و بیمه گران انتظار داریم نسبت به خسارات و تجدید قراردادها، از خود انعطاف پذیری و انصاف نشان دهند."
بازار خشن در حال حاضر روابط با بسیاری از مشتریان شرکت را دچار اختلال می کند، و تفسیر سخت بیمه گران از عبارات در مورد بیماری همه گیر می تواند این انحراف را تسریع کند."
این انجمن افزود که بیمه گران می توانند عبارتهای مبهم قرارداد را با ترازنامه ای که در ذهن خود دارند، تفسیر کنند، یا می توانند به عنوان شریک برای مشتریان دیرینه که به دنبال حمایت از کسب و کار هستند عمل کنند. همه طرف ها از رویکرد مشارکت در رابطه با بحران کنونی منفعت خواهند برد.
با نگاهی فراتر از بیماری همه گیرCOVID-19، این انجمن از ایجاد صندوق های حوادث فاجعه آمیز و مکانیزم های بیمه گری اتکایی مانند صندوق های موجود در انگلیس برای تروریسم و ​​سیل حمایت کرده است.
در این بیانیه آمده است: "آیرمیک معتقد است که یک رویکرد واقعاً مشارکتی، پیوستن به بخش های دولتی، خصوصی و دانشگاهی ممکن است تنها گزینه بلند مدت باشد و آیرمیک با صنعت و ارگان های دولتی همکاری می کند تا چگونگی تبدیل این مسئله به واقعیت را کشف کند."
جان لودلو (John Ludlow)، مدیرعامل آیرمیک، گفت: "صنعت بیمه در یک نقطه بحرانی قرار دارد. نظرسنجی از اعضا حاکی از آن است که بازار سخت شده در حال حاضر کسب و کار ها را وادار کرده است که گزینه های انتقال جایگزین را جستجو کنند، و یک واکنش غیرعاقلانه به همه گیری می تواند تاییدی بر این شرایط باشد."
وی گفت: "ما می دانیم که بیمه گرها تحت استرس هستند، اما این به نفع همه طرفین است که ما با هم به صورت گسترده، سازنده و همدلانه همکاری کنیم. سالهاست که بیمه گران می گویند که می خواهند با اعضای ما شریک تجاری باشند. اکنون فرصتی برای عملی ساختن این جملات است."

 مترجم: شرمین قدیمی

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search