>
ساعت کاری
7:30 الی 16:15
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

بیمه گران دولتی شرایط بیمه گری را برای بیمه نامه های زندگی در معرض COVID-19 سخت می کنند

 

بیمه گران دولتی شرایط بیمه گری را برای بیمه نامه های زندگی در معرض COVID-19 سخت می کنند.

 

شرکت بیمه زندگی هند (LIC[1])  می خواهد بر اساس گزارشات پزشکی، یک "ارزیابی" از برنامه های بیمه نامه زندگی جدید از کسانی که در مراکز قرنطینه یا ایزوله بوده اند، و حتی کارمندان پزشکی، کارگران بهداشتی و پلیس انجام دهد .

یک دوره انتظار 30 روزه برای کسانی که در قرنطینه هستند قابل اجرا است، در حالی که یک دوره سه ماهه برای افرادی که آزمایششان مثبت بوده مقرر شده است.
یک گزارش خبری توسط Moneycontrol.com یک راهنما در مورد هنجارهای جدید بیمه گری توسطLIC  را نقل می کند: " صدور بیمه نامه برای هندیهای غیر مقیم، افرادی که اصالتا هندی هستند و هندی های مقیم با سابقه سفر یا برنامه آینده برای سفر به خارج از کشور، از سه ماه تا یک سال به تعویق می افتد."

برنامه های بیمه زندگی برای افراد پرخطر، به ویژه افراد بالای 55 سال، برای مدت زمان شش ماه معلق می مانند.
با این حال، مدیر اجراییLIC ، موكش گوپتا (Mukesh Gupta) گفته است: "ما هیچ چیزی را متوقف نکرده ایم. ما تاکنون 100،000 بیمه نامه در این ماه فروخته ایم. از پرسشنامه COVID-19 برای ارزیابی ریسک طبق درخواست های بیمه گران اتکایی استفاده می شود."

وی افزود: " تهیه پروفایل از طریق تماس های ویدئویی تیم پزشکی و بیمه گران اتكایی  انجام می شود. اگر آن ها در معرض خطر باشند، حق بیمه نیز زیاد افزایش خواهد یافت. برای غیر پزشكان محدودیت هایی وجود دارد كه فراتر از آن گزارشهای پزشکی ویژه ی مورد نیاز است."
در گزارش Moneycontrol.com آمده است كه LIC نه تنها به دنبال تاريخچه مسافرت های خارج از كشور متقاضيان است، بلكه مقرر مي كند كه پس از خريدن يك بيمه نامه زندگی، صاحب بيمه نامه نبايد تا اواخر سال جاري به خارج از كشور سفر كند.
روند مشابهی در هنجارهای بیمه گری نیز توسط برخی از بیمه گران خصوصی زندگی هند مشاهده می شود. در حال حاضر بیمه گران می خواهند اطمینان حاصل کنند که ریسک مربوط به بیمه های زندگی که در تعهد دارند، محدود است.
LIC ، با این حال، تنها بخش بیمه زندگی دولتی هند، همچنان به صدور برنامه های فوری سالیانه ادامه می دهد.

 مترجم: شرمین قدیمی

 

 

[1] Life Insurance Corporation

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search