>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

دیدار پیشکسوتان بیمه با مدیرعامل بیمه اتکایی امین

 

 سید محمد مهدی علوی ، محمد علیپور یزدی و لطف الله نکویی از پیشکسوتان صنعت بیمه و موسسین بیمه اتکایی امین به صورت جداگانه با مدیرعامل بیمه اتکایی امین دیدار کردند.  

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، در ادامه سلسله دیدارهای مدیران عامل شرکت های بیمه با مدیرعامل بیمه اتکایی امین ، هفته اخیر چند تن از پیشکسوتان صنعت بیمه، مهمان این شرکت بودند.

محمدرضا خوش کیش که به همراه اعضای هیات مدیره بیمه اتکایی امین میزبان پیشکسوتان صنعت بیمه بود این حضور را افتخاری برای شرکت عنوان کرد و گفت:"  پیشکسوتان و پیشگامان ، سرمایه های صنعت بیمه هستند و حتما از تجارب ارزشمند آنان حداکثر استفاده می شود."

دیدار صمیمی مدیرعامل آسماری با اتکایی امین

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه آسماری از جمله کسانی بودند که با حضور در شرکت بیمه اتکایی امین با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره آن دیدار کردند.

محمدرضا خوش کیش که به همراه اعضای هیات مدیره بیمه اتکایی امین میزبان مدیرعامل و هیات همراه بود، با تاکید بر مزیت‌های رقابتی شرکت بیمه آسماری در مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد کیش، اعلام کرد که فصل تازه ای از روابط و همکاری های بین این دو شرکت آغاز شده است.

مدیرعامل بیمه اتکایی امین ضمن خوش آمدگویی به لطف الله نکوئی ، پیشکسوت و از موسیس بیمه اتکایی امین و دیگر اعضای هیات مدیره بیمه آسماری به سابقه درخشان بیمه آسماری اشاره کرد و گفت: بیمه آسماری سبقه درخشانی در جزیره کیش دارد. همین سبقه باعث شده که نام آسماری در مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد کیش به خوشنامی و مورد اعتماد بیمه گزاران لقب بگیرد.

در این دیدار نیز لطف الله نکوئی مدیرعامل بیمه آسماری ضمن تبریک مجدد به خاطر انتخاب خوش کیش به عنوان مدیرعامل بیمه اتکایی امین، این انتخاب را انتخابی ارزنده و شایسته در صنعت بیمه عنوان کرد.

نکوئی همچنین از توسعه همکاری ها میان شرکت بیمه آسماری و اتکایی امین استقبال کرد.

محمد علیپور از دیگر پیشکسوتان صنعت بیمه و از موسسین بیمه اتکایی امین نیز که در این دیدار صمیمانه حضور داشت رمز موفقیت بیمه اتکایی امین را  وجود نیروهای متخصص عنوان کرد که با درایت و دانش آقای خوش کیش به بهترین نحوه اداره خواهد شد.

در این جلسه صمیمی محمد علیپوریزدی، آیت کریمی نائب رئیس هیات مدیره ، حامد دهبد معان مالی و اداری بیمه آسماری و مهدی شریفی رئیس هیات مدیره، یعقوب رشنوادی نائیب رئیس و خسرو حقیقی پناه عضو هیات مدیره بیمه اتکایی امین نیز حضور داشتند.

بر اساس این گزارش ، همچنین سید محمد مهدی علوی از اعضای انجمن حرفه ای صنعت بیمه و از موسسین دیگر بیمه اتکایی امین ، غلامعلی غلامی عضو هیات مدیره اتکایی ایرانیان، عبدالمحمود ضرابی، سید مجید بختیاری و اصغر قاسمی از دیگر مدیرانی هستند که طی روزهای اخیر با حضور در ساختمان بیمه اتکایی امین مهمان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت بودند.

 

 

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search