>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
26 - 2188877610 98+
آدرس
بلوار آفریقا ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار خارجی

AM Best: چشم انداز بازار بیمه اتکایی جهان با ثبات باقی می ماند

AM Best  چشم انداز بخش بازار خود در صنعت بیمه اتکایی جهانی را برای سال 2021 با ثبات حفظ کرده است. این چشم انداز با استناد به عواملی که شامل حرکت به سمت قیمت گذاری مثبت با شرایط و ضوابط سخت تر و تا حدودی با عدم اطمینان در مورد جبران افزایش ذخایرخسارتهای مرتبط با حوادث فاجعه آمیز سالهای گذشته ؛ تورم اجتماعی؛ و اخیراً ، پوششهای وقفه در کار و حوادث، مرتبط با COVID-19 همراه بوده است  .

در جدیدترین گزارش چشم انداز بخش بازار AM Best ، " بیمه اتکایی جهانی" ، AM Best اظهار داشت که احتمالاً افزایش تقاضا  فعلی در بازار بیمه باید حداقل برای چند سال ادامه یابد تا تأثیر قابل توجهی بر این بخش بگذارد. علاوه بر این ، حرکت قیمت گذاری باید برای جبران خسارات سالهای گذشته ، از جمله تأثیر COVID-19 و تأثیر مداوم از تورم اجتماعی کافی باشد. همزمان ، بهبود شرایط قیمت گذاری و نظم بازار، ارزیابی مجدد نقش تأمین کنندگان سرمایه پس از تأثیر افزایش تدریجی خسارات و همچنین ثبات مداوم در بخش بیمه های اتکایی زندگی جهانی ، به عنوان عوامل مثبت در نظر گرفته می شود.
بیماری همه گیر COVID-19 عدم قطعیت بیشتری را به بخشی که در سالهای اخیرتجربه خسارت بیشتری داشته است افزوده است در نتیجه، توانایی بیمه های اتکایی برای اتکا به توسعه ذخیره مناسب سال قبل به طور مداوم در حال کاهش است. اگرچه توانمندی در مدل سازی برای خطرات قابل درک - مانند طوفان های ایالات متحده - زیر سئوال می رود ، اما بروز ریسک هایی که مدل سازی آنها دشوارتر است - مانند آتش سوزی ، سایبر یا موارد همه گیر - همچنان در حال رشد است. بخش زندگی بیمه اتکایی جهانی تأثیرات منفی بر سودآوری ناشی از خسارات مربوط به COVID-19 را برای 9 ماه اول سال 2020 گزارش کرده اند. با این حال ، این تأثیر از نظر اندازه معمولاً بسیار کوچکتر از بخش غیر زندگی می باشد.
 سرمایه اتکایی اختصاصی بر اساس آخرین برآورد AM Best بیش از 470 میلیارد دلار در پایان سال 2020 است، که شامل تقریبا 85 میلیارد دلار سرمایه شخص ثالث بوده که پس از چندین سال گسترش سریع، تثبیت شده است. ورودی سرمایه شخص ثالث باعث ایجاد ظرفیت مازاد و کمک به بیمه گران در تأمین هزینه های سرمایه آنها شده است. با این حال ، افزایش دفعات و میزان خسارات ، این پویایی را مختل کرده است و مسائل مربوط به سرمایه و ضرر و زیان، برخی از سرمایه گذاران سرمایه شخص ثالث را مجبور به ارزیابی مجدد موقعیت خود می کنند. AM Best همچنین به تعدادی از ابتکارات جمع آوری سرمایه در سال جاری و همچنین ورود به بازار چندین استارت آپ که انتظار دارند از حرکت قیمت گذاری بهره مند شوند، اشاره کرده است. تازه واردین بازار ، اگرچه از نظر اندازه به تنهایی قابل توجه هستند ، بعید است روند قیمت گذاری را برای کل بازار تغییر دهند.
همه شرکت ها قادر به استفاده از شرایط بهبود یافته بازار نخواهند بود. ترکیب مشاغل و عملکرد اخیر بیمه گری براساس رشته های مورد بیمه تاثیر کلیدی دارد و جهش به سمت کیفیت نیز در آن احتمالاً دارای نقش است. قدرت مالی ، شهرت ، موقعیت بازار ، تنوع محصول ، ترازنامه سالم و عملکرد بیمه گری سازگار و شفاف می تواند تفاوت بین برندگان و بازندگان باشد.

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.O.B.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 26 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران

1o 2o 3o 4o 5o 6o moein80 8o 9o 10o 11o

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search