>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

بیمه اتکایی امین عضو انجمن بین‌المللی بیمه (International Insurance Society) شد

بیمه اتکائی امین به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی به انجمن بین‌المللی بیمه (IIS) پیوست.

« دیدار آقای سید مصطفی کیایی مدیرعامل بیمه اتکایی امین با آقای مایکل موریسی مدیرعامل انجمن بین المللی بیمه »

 

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، این انجمن که در سال 1965 میلادی تحت عنوان (International Insurance Society)  تاسیس شده، ماموریت دارد تصمیم گیرندگان کلیدی صنعت بیمه را از سراسر جهان گرد هم آورده تا دانش آنها در زمینه‌ی مسائل قانونی، مالی، اداری و بهرهمندی از استانداردهای جهانی تحقیق و توسعه به عنوان نیروی محرک رشد صنعت و نوآوری را یکپارچه سازد.
سید مصطفی کیایی مدیرعامل بیمه اتکایی امین با بیان مطلب فوق اظهار داشت: اعضای این انجمن شامل شرکتهای بیمه و بیمه اتکایی مطرح دنیا، موسسات مالی و اعتباری، مراکز مهم پژوهشی و نهادهای ناظر بین‌المللی هستند و می‌کوشند تا بهترین ایده‌ها را از بازارهای به بلوغ رسیده و نوظهور جمع آوری کرده و زمینه ایجاد تغییر در مقیاس جهانی و تبادل نظر در زمینه فرصت‌ها و چالشهای پیش روی صنعت فراهم شود.
وی با اشاره به اهمیت افزایش روابط با بیمه گران مطرح دنیا برای شرکت‌های بیمه اتکایی تصریح کرد: عضویت بیمه اتکایی امین به عنوان نخستین بیمه ایرانی در IIS به واسطه داشتن صلاحیت‌های حرفه‌ای و عملکرد مطلوب آن حاصل شده و قطعا منافع زیادی برای این شرکت به همراه خواهد داشت؛ چراکه بزرگترین بیمه‌گران اتکایی دنیا نظیر مونیخ‌ری نیز در این انجمن عضویت دارند و همین امر موجب افزایش هرچه بیشتر تعاملات خواهد شد.
به گفته وی، IIS دائما به دنبال بهبود وضع موجود از طریق بهبود دارایی‌های خود، شبکه‌های تحقیقاتی، اتاق‌های فکر و برنامه های مشاوره‌ای است؛ بر همین اساس، بیمه اتکایی امین برای توسعه فعالیت خود در زمینه قبولی و واگذاری ریسک و همچنین به منظور بهره‌گیری هرچه بیشتر از دانش روز و داده‌های مربوط به وضعیت بیمه در کشورهای مختلف به عضویت این انجمن بین‌المللی درآمده است.
گفتنی است چشم انداز IIS، ترسیم آینده صنعت بیمه در دنیا است که در توسعه اقتصادی و اجتماعی سایر بازارها نقش کلیدی دارد، به همین منظور تشکلی را جهت مشارکت فعال مدیران بیمه با تمامی ذینفعان این صنعت فراهم آورده است.
این گزارش می افزاید، اعضای این انجمن علاوه بر امکان حضور در سمینارها و نشستهای علمی سالانه و تبادل تجربیات موفق می‌توانند در مقاطع زمانی دلخواه به مهمترین داده‌های آماری شامل حق بیمه‌های صادره به تفکیک هر رشته در هر کشور، نسبت ترکیبی، درجه‌بندی شرکت‌ها و کشورها، ضریب نفوذ بیمه و سایر داده‌های اقتصادی که در مجموع تصویر روشنی از بازار را به نمایش می‌گذارد، دسترسی داشته باشند.

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search