>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

صنعت در مسیر درستی است

آنتارس (Antares) : صنعت در مسیر درستی است.

 ریچارد آنسون (Richard Anson)  سرپرست واگذاری بیمه اتکایی در آنتارس (Antares) میگوید: صنعت بیمه اتکایی به خوبی در حال وفق پیدا کردن با تغییرات اقتصاد جهانی است.

سخنان او به طرز آشکاری با سخنان کسانی که بر نیاز مبرای صنعت بیمه به تغییرات اساسی تاکید دارند، در تضاد است.

در سال های اخیر، تغییرات گیج کننده ای در ساختار اقتصاد جهانی به وجود آمده است، که در آن بزرگترین کسب و کار های مربوط به اقامت در دنیا صاحب هیچ هتلی نیستند و بزرگترین شرکت های تاکسیرانی نیز صاحب هیچ ماشینی  نیستند.  این مسئله مفاهیم عمیقی برای صنعت بیمه و بیمه اتکائی دارد.

آنسون گفت: اگر یک راننده نیاز به بیمه شخصی در طول هفته داشته باشد، ولی در آخر هفته ها درآمد اضافی به عنوان راننده ی Uber (آژانس اینترنتی) داشته باشد، پوشش جدید خلاقانه ی بیمه می تواند آن را بازتاب دهد.

ولی برخی از بیمه گران اتکائی ممکن است در پوشش دهی تاکسی ها تخصص داشته باشند، بنابراین بخش پوشش فردی ممکن است از لیست تمایلات شان خط بخورد.

او می گوید: مشکل در بازار هتل، با افزایش استفاده ی Airbnb (اپلیکیشن رزرو هتل)  پیچیده تر می شود.

وی بیان می کند که بیمه گران و بیمه گران اتکائی در همگام قدم برداشتن با تغییرات تکنولوژی و اقتصاد، عملکرد خوبی دارند. می گوید:" اگر تقاضایی برای یک کالا وجود دارد، صنعت بیمه در تهیه آن بسیار خوب عمل می کند."

وی اضافه می کند: تا زمانی که قیود یک بیمه نامه روشن و واضح هستند، بیمه گران به یافتن پوششی که در بازار بیمه اتکایی مورد نیاز است، ادامه خواهند داد.

آنسون از پیشرفتی که صنعت در سازگاری با افزایش چالش سایبر داشته است، استقبال می کند، چیزی که اکنون به عنوان ریسکی واضح شناخته شده است.  او می گوید: آنتارس به دنبال خرید برنامه سایبر در سال آینده است.

وی افزود: اگر سایبر به طرز واضحی در بیمه نامه ای آمده باشد، ما باید آن را پوشش دهیم. یک بیمه نامه مرین (Marine) ممکن است 95% ریسک مرین و 5% ریسک سایبر داشته باشد، ولی ممکن است بیمه گر اتکایی مرین نخواهد ریسک سایبر را پوشش دهد، بنابراین ما احتمالا به یک برنامه سایه ی سایبر احتیاج داریم تا بتوانیم عناصر آن ریسک را پوشش دهیم.

آنسون به افزایش تعداد موسساتی که از کسب و کار مرین بیرون می آیند اشاره کرد، موسساتی که به طرز چشم گیری در بازار کاهش تقاضا داشته اند. این امر قاعدتا باید قیمت ها را کاهش دهد اما در عوض این امر در حال متعادل کردن روند کلی افزایش قیمت ها است و هزینه های آن را اساساً  یک دست می کند.

 

شرمین قدیمی

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search