>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

واکنش لویدز نسبت به تغییرات، بسیار کند بوده است

 

جان نیل[1]، مدیر عامل لویدز: واکنش لویدز نسبت به تغییرات، بسیار کند بوده است.

 

جان نیل، مدیر عامل لویدز گفت: لویدز به اندازه کافی  واکنش سریعی به تغییر در چشم انداز ریسک نشان نداده است و باید محصولات و خدماتی را ارائه دهد که هماهنگی بیشتری با نیازها و خواسته های مشتریان داشته باشند.
جان نیل در سخنرانی امروز در ساختمان کتابخانه قدیمی لویدز، بر تهدیدات جدید پیش روی بیمه گران و بیمه گران اتکایی تأکید کرد، و برنامه مدرنیزه ی پیوسته ای را در آن چارچوب قرارداد.
نیل گفت: "شركتها با تهدیدهای جدید روبرو هستند زیرا دارایی های آنها در حال حاضر عمدتاً نامشهود است، به عنوان مثال آنچه كه به عنوان نرم افزار و داده توصیف می شود، برخلاف داراییهای مشهود قدیمی كه از اموال و تجهیزات بودند".
"دارایی های نامشهود در معرض خطرات جدید مانند حمله سایبری و خطر بی اعتبار کردن شرکت ها هستند که به محصولات بیمه ای اساساً متفاوتی نیاز دارند."
لویدز اخیراً از استراتژی "Blueprint one[2]" خود رونمایی کرده است، که پیشنهاد می کند با ارائه راهکارهای بیمه  ای بهتر، ساده کردن دسترسی به محصولات و خدمات، کاهش هزینه های انجام کار و ایجاد فرهنگ فراگیر و خلاقانه، قیمت پیشنهادی خود را به مشتریان شان افزایش دهند.
این اهداف با هدف تمرکز بیشتر بر عملکرد بیمه گری، داده ها، فناوری و پیوند مدرن ریسک پی ریزی می شوند.

جان نیل اذعان داشت که با توجه به سوابق گذشته، لویدز روند ثابتی در اجرا نداشته است.
"این یک واقعیت است، این امر باعث می شود افراد شک کنند که آیا این مرتبه مسائل می توانند متفاوت باشند. وظیفه من این است که بازار را متقاعد کنم و در نهایت اطمینان حاصل کنم که ما کارمان را به درستی انجام می دهیم."
نیل همچنین بر هزینه های انجام کسب و کار به عنوان یک مسئله مهم تاکید کرد و آن را "به طرز شگفت انگیزی بالا" خواند.
"در صنعت ما هزینه انجام کسب و کار در مرحله شروع 30% است و در اینجا، در لویدز، این هزینه نزدیک به 40٪ می رسد، و هزینه های تمام شده، حتی برای پر فروش ترین کالاها همچنان بالاست."
"اگر این قضیه رقابتی شود، ما باید تکنولوژی و ساده سازی فرآیند را در جایی به کار بگیریم که اجازه دهد 15٪  هزینه پایه بیمه گر، به عددی تک رقمی نزدیک شود."
نیل در مورد استراتژی Syndicate-in-a-Box لویدز، که به طراحی، راه اندازی و تولید محصولات بیمه ای خلاقانه در بازار اختصاص داده شده است، اظهار داشت که تاکنون بیش از 40 مورد اعلام آمادگی برای همکاری طی 12 ماه وجود داشته است و انتظارمی رود بین هشت تا ده کسب و کار دیگر ایجاد شود.
وی گفت: "ما شاهد  MGA[3]های نو ظهوری هستیم كه می خواهند بر توانایی خود در اخذ پوشش بیمه گری سرمایه گذاری کنند. ما کسب و کار های هوش مصنوعی را به صورت افراطی دیده ایم كه کمابیش به طور جدی در حال عملیات بوده اند، دقیقاً در نقطه مقابل آن، راه کارهایی وجود دارند كه به طور بالقوه می توانند در جایی که ظرفیت محدود شده، فرصت ایجاد کنند.

 

منبع: از وبسایت خبری www.reinsurancene.ws، منتشر شده در 7 نوامبر

مترجم : شرمین قدیمی

 

 

[1] John Neal was appointed Chief Executive Officer (CEO) in October 2018. He was previously Group CEO of QBE, a global insurance and reinsurance business with a significant Lloyd’s footprint.

[2] a document that lays out how Lloyd’s plans to build what it describes as “the most advanced marketplace in the world”.

[3] Managing General Agent (MGA) — a specialized type of insurance agent/broker that, unlike traditional agents/brokers, is vested with underwriting authority from an insurer.

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search