>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

سال 2020 نقطه عطفی در درک تغییر در صنعت بیمه جهان

 

سال 2020 نقطه عطفی در درک تغییر در صنعت بیمه جهان

 

شرکت حقوقی بیمه Clyde & Co اعلام کرده است که در سال 2020 خواهیم دید که لویدز لندن با پیاده سازی ابتکارات کلیدی پیشنهادی در [1]Blueprint One ، آینده خود را به دست می گیرد.

تحلیلگران لویدز در این موسسه حقوقی می گویند که لویدز قبلاً کنترل عملکرد را از طریق Decile 10 به دست گرفته است، برنامه ای که آنها می گویند، نشات گرفته از "بهبودی روشن بوده و توانایی خود را در اجرای یک استراتژی چالش برانگیز و در عین حال پشتیبانی از بازار متقابل نشان داده است."

با این حال، در 12 ماه آینده،  Clyde & Co انتظار دارد که لویدز بتواند با اعمال قدرت بیشتر بر همه کسب و کارهای انتخاب شده برای فعالیت در درون خود، این کنترل را گسترش دهد.

این امر تنها به بیمه گران محدود نمی شود بلکه کارگزاران ، MGA [2]ها ، ارائه دهندگان سرمایه های جایگزین، ارائه دهندگان فناوری، ارزیابان خسارت - و همه کسانی که ظاهرا برای ادعا یا حفظ جایگاه خود در اکوسیستم مشتاق هستند  را نیز در بر می گیرد.

علاوه بر این، آنها می گویند لویدز برای به دست آوردن سود مالی درPPL [3] سیگنال برنامه ریزی کرده است، (قصد روشنی برای کنترل مستقیم و مدیریت تحول در بازار، موقعیت یابی بازار برای تصاحب کامل قدرت تصمیم گیری و بهره برداری از اکثر سیستم های فن آوری است که عملیات رو به جلو بازار را پی ریزی می کند).

آنها می گویند، کنترل مهم است، زیرا فناوری مثل سنگی است که بازار قبل از آن بارها بر روی آن فرو ریخته است.

این موسسه حقوقی می گوید که لویدز تاکنون در رایزنی های خود بسیار هوشیار بوده و توانسته است ایفاکنندگان نقش در بازار را کنار هم نگه دارد.

در حالی که بدون شک موانعی در این مسیر وجود خواهد داشت، تحلیلگران می گویند این حس واقعی وجود دارد که اکثریت نیاز به تغییر را درک می کنند و برای آن برنامه ریزی می کنند.

تحلیلگران می گویند این تحولات، این پتانسیل را دارند که زمینه را برای یک بازار قدرتمند و رقابتی لویدز فراهم کنند و سال 2020 باید سالی باشد که بازار قدم های تعیین کننده برای تضمین رقابت در آینده بر می دارد.

 

 

 

مترجم: شرمین قدیمی

منبع: برگرفته از سایت www.reinsurancene.ws، منتشر شده در تاریخ 31 دسامبر 2019

 

[1] Blueprint One marks the start of a transformational next stage of the Future at Lloyd's. It is the beginning of their plan to create a modern, more relevant Lloyd's market and, in doing so, lead the insurance industry for the next generation

[2] Managing General Agent (MGA) — a specialized type of insurance agent/broker that, unlike traditional agents/brokers.

[3] Pulse Programming Language

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search