>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

گسترش اقدامات قانونی در برابر وقفه در کار به وجود آمده بر اثر شیوع ویروس COVID-19

گسترش اقدامات قانونی در برابر وقفه در کار به وجود آمده بر اثر شیوع ویروس COVID-19

 

ایالت های ماساچوست و اوهایو آمریکا در تلاش برای اقدامی قانونی به منظور حذف استثنائات مربوط به ویروس COVID-19 در پوشش بیمه نامه های جاری وقفه در کار  به وجود آمده در بیمه نامه ها، به نیوجرسی پیوستند.

قانون در نظر دارد پشتیبانی مالی بیشتری را برای کسب و کارهای کوچکی فراهم نمایدکه تحت تاثیر شیوع ویروس COVID-19  قرار گرفته اند، که اکنون تقریبا به 70000 مورد در ایالت متحده رسیده است.

طبق اعلام شرکت حقوقی Goldberg Segalla، مجمع عمومی نیوجرسی ممکن است تصمیم بگیرد که سریعا به نسخه به روز شده ی لایحه ی وقفه در کار توسط ویروس کرونا خود رای دهد.

تحیلیل گران در Credit Suisse توضیح دادند که این لایحه به روزرسانی شده به کلیه بیمه نامه های اموالی نیاز دارد که به طور قانونی شامل پوشش های بلا استفاده شدن اموال، مشاغل و وقفه در کار می باشند و به گونه ای تفسیر شوند که پوشش وقفه در کار ناشی از COVID-19 را نیز شامل گردند.

براساس این لایحه، بیمه گران با پرداخت خسارات ویروس COVID-19 ، طبق قانون جدید، واجد شرایط هستند که برای بازپرداخت/ جبران به کمیساریای بانکی و بیمه ایالت نیوجرسی مراجعه کنند.

این هزینه ها پس از آن، در بین شرکتهای بیمه در نیوجرسی به شکل قبض مشخص سالانه درآمده که بیمه گران سالانه برای تامین بودجه بخش ایالتی می پردازند، منتقل و تقسیم می شود.

این قانون عطف بماسبق شده و از 9 مارس 2020 به مرحله اجرا در میاید و برای مشاغل بیمه شده ای که کمتر از 100 کارمند و بیش از 25 ساعت در هفته کار می کنند، اعمال می شود.

همچنین در ایالت اوهایو نیز به طور مشابه عمل شده، Credit Suisse اشاره می کند که شرایط شبیه نیوجرسی است، بیمه گران با پرداخت خسارات ویروس کرونا، طبق قانون جدید، واجد شرایط هستند که برای بازپرداخت/ جبران به کمیساریای بانکی و بیمه ایالت اوهایو مراجعه کنند و این هزینه ها پس از آن، در بین شرکتهای بیمه در اوهایو به شکل قبض مشخص سالانه درآمده که بیمه گران سالانه برای تامین بودجه بخش ایالتی می پردازند، منتقل و تقسیم می شود.

وطبق گفته موسسه حقوقی White and Williams در ماساچوست نیز لایحه ای مشابه افزوده شده که حتی فراتر از آن می باشد و شرکت هایی که کمتر از 150 کارمند دارند را شامل می شود.

شهردار نیویورک بیل دبلاسیو (Bill Deblasio) و شهردار نیواورلئان لاتویا سنترل (Latoya Centrell)، اظهار داشتند که این ویروس باعث خسارت به اموال شده است که باعث می شود تا مشاغل بتوانند از بیمه نامه های استاندارد وقفه در کار استفاده کنند.

در برخی دیگر از ایالت  متحده، صاحبان مشاغل بیمه گران را برای دریافت خسارت خود به دادگاه کشانده اند. در یک نمونه قابل توجه، -Chicksaw Nation یک قبیله بومی آمریکایی در اوکلاهما- علیه چند بیمه گر در لویدز لندن و واحدهایی از AIG  و AXA XL ، طرح دعوا نموده است.

 

ترجمه: شرمین قدیمی

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search