>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

از بیمه گران اتکایی جهانی انتظار می رود با شجاعت با نوسانات COVID-19 مواجه شوند

 

از بیمه گران اتکایی جهانی انتظار می رود با شجاعت با نوسانات COVID-19 مواجه شوند


علیرغم نوسانات و عدم اطمینان ایجاد شده توسط ویروس همه گیر COVID-19، شرکت های بیمه اتکایی جهانی با سرمایه مناسب به فعالیت شان ادامه می دهند و با توجه به سابقه طولانی خود در نوآوری و مدیریت محتاطانه ریسک، صنعت همچنان انعطاف پذیر است.
بنابراین، آژانس رتبه بندی اعتباری AM Best مطابق گزارش بخش بازار که اخیراً منتشر نموده است، ثبات چشم انداز بخش بازار خود را در صنعت بیمه اتکایی جهانی همچنان با ثبات حفظ کرده است.
آژانس انتظار دارد که هر گونه خسارت های تحت پوشش قابل کنترل باشد و آن مستثنائات بیمه نامه مربوطه در مورد بیمه اتکایی نیز مؤثر باشد.
آژانس در گزارش خود گفت: "چشم انداز ما برای صنعت بیمه اتكایی جهانی به دلیل داشتن یك فضای مناسب قیمت گذاری برای بیمه اتكایی غیر زندگی و یك محیط پایدار بازار جهانی برای بیمه اتكایی زندگی، باثبات باقی مانده است."
اگرچه چشم انداز عملیاتی و رقابتی، دو بخش عمده ی اتکایی متمایز هستند، اما گفته می شود که تنوع حاصل، از جانب درآمدهای کلی به بخش بیمه اتکایی جهانی سود می رساند.

براساس این گزارش، سایر عوامل در نظر گرفته شده در چشم انداز بخش بازار پایدار، عبارتند از:

1- سرمایه داری ریسک- تعدیل شده­ی قوی با سرمایه مازاد قابل توجه سالهای اخیر، که بیمه گران اتکایی را در وضعیتی قرار داد تا نوسانات سرمایه گذاری و زیان های بیمه گری مرتبط با ویروس COVID-19 را جذب کنند.  

2-  احتمال این که با تثبیت اقتصاد، پس از اتمام بحران COVID-19، فرصتهای جذاب تری ایجاد شود و جریان جدیدی از سرمایه شخص ثالث را شامل شود.

3-   نظم و انضباط بیشتر برای تولید سود بیمه گری متناسب با انتظارات بازده کل به دلیل فشار بر نرخ بهره، افزایش نوسانات بازار سهام و اختلال در اقتصاد جهانی.

4-   پتانسیل افزایش تقاضا از بیمه گرانی که ممکن است به دلیل نوسانات بازار سرمایه ناشی از COVID-19 دارای موقعیت مالی محدود شده باشند.
   
چشم انداز بخش بازار پایدار نشان می دهد كه AM Best انتظار دارد كه گرایشات بازار، تأثیری خنثی بر شركت های فعال در آن بخش بازار در طی 12 ماه آینده داشته باشد.
در گزارش بخش بازار آژانس، تأثیر روند فعلی در شرکتهایی که در بخشهای خاصی از صنعت بیمه فعالیت می کنند، طی 12 ماه آینده بررسی شده است.
این مسئله معمولا عواملی را بررسی می کند که می توانند موفقیت شرکت ها را تحت تأثیر قرار دهند مانند شرایط اقتصادی فعلی و پیش بینی شرایط اقتصادی، محیط نظارتی و تغییرات احتمالی، پیشرفت های محصول نو ظهور و موضوعات رقابتی.

 

مترجم: شرمین قدیمی

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search