>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

مدیر عامل Allianz: خسارت های بیمه شده­ی COVID-19 در حال گسترش است

 

مدیر عامل Allianz: خسارت های بیمه شده­ی COVID-19 در حال گسترش است.

 

الیور بیت (Oliver Bate)، مدیرعامل بیمه و بیمه اتکایی جهانی آلیانز(Allianz)، در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ اظهار کرده است "در حالی که خود این شرکت در معرض خطر زیادی نیست، خسارات ناشی از ویروس همه گیر ویروس COVID-19  در حال گسترش است."
تغییرات و چالش های بی سابقه ای که توسط این ویروس همه گیر ایجاد شده است منجر به چشم اندازی نامشخص برای بیمه گران و بیمه گران اتکایی شده است. بیت با اشاره به اختلال شدید اقتصادی ناشی از این ویروس، به بلومبرگ گفت كه این بیماری همه گیر "مانند تأثیر شهاب سنگ" در این صنعت عمل كرده است.
در کل صنعت بیمه و بیمه اتکایی، در مورد میزان احتمالی خسارات مربوط به عملیات بیمه گری بحث است، زیرا تلاش های جهانی برای متوقف کردن شیوع ویروس باعث شده است که کل اقتصادها به طور چشم گیری کند شوند.
در حالی که عدم اطمینان قابل توجهی در مورد قرار گرفتن در معرض خطر احتمالی وقفه در کار وجود دارد، (چیزی که به خوبی تاکنون با مدرک ثابت شده است)، انتظار برخی خسارت های قابل توجه در رشته های دیگر وجود دارد.
علاوه بر این، نوسانات گسترده بازار مالی و بازارهای حقوق صاحبان سهام حائز اهمیت ناشی از بیماری همه گیر، عملکرد سرمایه گذاری شرکت ها را در هفته ها و ماه های آینده به چالش خواهد کشید.
در مورد Allianz، بیت توضیح داد که خود شرکت در معرض خطر زیادی نیست. "اکنون، به نظر شخصی من، ضررها برای صنعت بسیار گسترده خواهد بود.
"بحث زیادی در مورد اینکه بیمه گران واقعاً متحمل این بار هستند، وجود دارد. من می توانم به شما بگویم که در همه بخش ها،  چه وقفه در کار، چه در پوشش سفر، رسانه و سرگرمی، خسارت های بزرگی برای آینده صنعت وجود خواهد داشت. فقط مدتی زمان می برد تا محقق شوند. بنابراین سال 2020 برای  صنعت بیمه سال درآمد حداکثری نخواهد بود."
مصاحبه با بلومبرگ به دنبال اعلامیه دولت آلمان انجام شد، اعلامیه ای مبنی بر خسارت 30 میلیارد یورویی برای بیمه گران اعتبار تجاری در سال 2020 و در عوض 65٪ از حق بیمه آنها فراهم خواهد شد.
بیت از برنامه دولت تقدیر کرد، اما گفت که با حرکت به جلو، صنعت باید بخش ها و  چشم انداز های مختلفی را رویت کند و به دنبال راه های محافظت بهتر جامعه در برابر یک تأثیر سیستماتیک باشد.
بیت به بلومبرگ گفت: "لطفا به یاد داشته باشید، ریسک سیستمی چیزی نیست که صنعت بیمه بتواند بیمه یا تضمین کند. ما به مرور زمان به متنوع سازی در پرتفو تکیه می کنیم. کورونا یا هرگونه بیماری همه گیر بزرگی، یک رویداد سیستماتیک است که تنوع ندارد. بنابراین، مدل اقتصادی صنعت نمی تواند واقعاً کار کند."

 

 

مترجم: شرمین قدیمی

 

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search