>
ساعت کاری
7:30 الی 16:15
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

پیام تبریک به مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه اتکایی امین

موسی رضایی­ در پیامی سالروز تأسیس بیمه اتکایی امین را تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، موسی رضایی در این پیام بر دیپلماسی اقتصادی و گسترش بازار همراه با تعامل هر چه بیشتر با ارکان صنعت بیمه تأکید کرده است. متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم تیر ماه، یادآور روزی است که بیمه اتکایی امین، با هدف حمایت از بیمه­ گران و بیمه­ گذاران صنعت بیمه پا به این عرصه گذاشت. بیمه اتکایی امین به همراه سهامداران، اعضای هیأت مدیره و کارکنان خود فراز و فرودها دیده است و اکنون نهال دیروز به درختی ثمربخش بدل شده و هر روز پربارتر از گذشته شده است.

بر کسی پوشیده نیست از ایامی که تحریم­ های ظالمانه­ ای بر کشور عزیزمان تحمیل شد نقش بیمه­ های اتکایی بویژه بیمه اتکایی امین به عنوان اولین شرکت تخصصی اتکایی در صنعت بیمه بیش از پیش بر همگان آشکار شد و اکنون در پناه قدرت لایزال الهی و همت و حمایت ارکان شرکت بر بسیاری از مسائل و مشکلات فائق آمده و در مسیر رو به رشد قرار گرفته است.

بی گمان، بیمه اتکایی امین جایگاه امروز خود را مرهون همه عزيزانی است که از گذشته تاکنون با تلاش و زحمات خود، حرکت این شرکت‌ را در مسیر درست تضمین کرده‌اند.

بیمه اتکایی امین در تجربه جدید فعالیت خود با اتخاذ رویکردهای توسعه­ ای برنامه ­ها، راهبردها و اهداف کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت و حضور فعال در دیپلماسی اقتصادی در صدد گسترش بازار و تعامل هر چه بیشتر با ارکان صنعت بیمه است و این مهم فقط با همت و تلاش همکاران ارزشمند و فداکار میسر می­شود.

اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از اعضای هیأت مدیره، فرارسیدن نوزدهمین سالروز تأسیس بیمه اتکایی امین را به تمامی ذینفعان شرکت تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه­ سار عنایات باریتعالی و حمایت و همراهی سهامداران، همکاران گرانقدر در صنعت بیمه و تلاش مضاعف پرسنل خدوم ، بتوانیم در تحقق اهداف عالیه شرکت گام برداریم.

در پایان از خداوند متعال، سربلندی، موفقیت و ماندگاری هرچه بیشتر را برای سهامداران و همه همکاران پرتلاشم آرزومندم.

 

                                                                                                                                                            موسی رضایی

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search