>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

با هدف پیاده سازی اتکایی تکافل انجام شد: نشست مدیرعامل بیمه اتکایی امین با یکی از صاحبنظران اتکایی و ری تکافل مالزی

دکتر محمد رفیق خان، مشاور شرکت آلیانز و مدیرعامل سابق شرکت مونیخ ری در مالزی با مدیرعامل بیمه اتکایی امین دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین،  دکتر محمد رفیق خان به عنوان یکی از افراد صاحب نظر در حوزه بیمه های اتکایی و ری تکافل با رضایی میرقائد، مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین در دفتر ارتباطی این شرکت در تهران دیدار کرد.

بر اساس این گزارش، طرفین پیرامون تجربیات کشور مالزی به عنوان مهمترین خواستگاه تولید دانش و عملیات تکافل و ری تکافل در سطح جهان و برنامه های شرکت اتکایی امین جهت ورود پرقدرت و توام با دانش به حوزه ری تکافل و در کنار آن بهره مندی از دانش روز در حوزه اتکایی در کشور مالزی گفتگو کردند.

در این نشست رضایی با اشاره به برنامه های شرکت بیمه اتکایی امین به منظور ورود به حوزه ری تکافل در بازارهای داخلی و بین المللی گفت: شرکت‌های اتکایی به عنوان مبادی ورود افزایش دانش می توانند نقش موثری در انتقال تجربیات بین المللی به صنعت بیمه ایفا کنند.

در ادامه این نشست، دکتر محمد رفیق خان بر لزوم بهره مندی از تجارب شرکت های پیشرو و تلاش به منظور عدم تکرار مسیرهایی که نتایج ارزنده و مورد انتظاری را برای شرکت‌های فعال در بخش تکافل و ری تکافل به همراه نداشته است، تأکید کرد.

در پایان، برنامه‌ریزی‌هایی به منظور فراهم نمودن امکان استفاده از دانش و تجربیات دکتر محمد رفیق‌خان در حوزه های اتکایی و ری تکافل توافق شد تا ضمن استفاده از تجارب شرکت های بزرگ اتکایی مانند مونیخ ری که در بخش ری تکافل صاحب سبک و اندیشه هستند، نسبت به انتقال دانش و بومی‌سازی آن متناسب با شرایط اقتصادی و سیاسی کشور اقدام گردد.

گفتنی است؛ دکتر محمد رفیق‌خان از سخنرانان بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه بود که در روز 13 آذر به عنوان مهمان ویژه سخنرانی داشتند.

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search