>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

پیام نوروزی رئیس هیأت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی امین

 

 

رئیس هیأت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی امین با صدور پیامی آغاز سال۱۴۰۲ و عید نوروز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، خسرو حقیقی پناه در این پیام اظهار داشت:

بهار جلوه ای باشکوه از عظمت پروردگار هستی بخش است که با دستان پر مهر خویش،‌ زمین را جانی دوباره  بخشیده و امیدی دوباره می آفریند.

اکنون در آستانه بهار طبیعت ، خداوند سبحان را شاکرم که در سال ۱۴۰۱ با  همدلی و تلاش همکاران و راهبردهای هیأت مدیره شرکت توانستیم بیمه اتکایی امین را در مسیر صحیح هدایت کرده و ضمن اولویت دادن به مسائل فنی و تقویت تعامل با شرکتهای بیمه مستقیم، سرمایه شرکت را به عنوان پشتوانه اصلی فعالیتها افزایش دهیم.

در سال جدید که بیستمین سالگرد تأسیس شرکت می باشد نیز بنا داریم علاوه بر روشهای جاری با بهره‌گیری هرچه بیشتر از فن آوری های روز، فعالیتهای شرکت را در بستر تکنولوژی‌های جدید نیز تعریف کنیم.

همچنین رشد منطقی و اصولی پرتفوی به همراه افزایش سرمایه مجدد و اقدامات خلاقانه و نوآورانه از دیگر اهداف راهبردی است که با توجه به فضای رقابتی و جایگاه قابل اعتماد و اعتباری که در صنعت بیمه داریم ، آنها را در دستور کار داریم.

 بدون شک، بیمه‌گران اتکایی با توجه به نقش مهمی که خصوصاً در دوران تحریم در صنعت بیمه کشورمان ایفا کرده اند همواره باید پرچمدار حرکت حرفه ای و قدرتمند در صنعت باشند و آمادگی لازم را برای ورود به دوره پساتحریم و افزایش تعاملات بین‌المللی داشته باشند.

اینک فرصت را غنیمت شمرده و در آغاز سال نو تلاش‌های بی وقفه یکایک همکاران تلاشگرم در طول سال گذشته را ارج نهاده و همچنین از حمایت و همراهی های معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد و رئیس کل محترم و هیأت عامل بیمه مرکزی و سهامداران عمده شرکت که در پیشبرد اهداف این مجموعه ما را مورد رهنمون، یاری و معاضدت نموده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

در خاتمه سالی سرشار از سلامتی و بهروزی برای تمامی فعالان صنعت بیمه و همکاران ارزشمندم در بیمه اتکایی امین را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search