>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 2188877610 98+
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

اولین نشست صمیمی خوش کیش با پرسنل بیمه اتکایی امین

خوش کیش در اولین نشست صمیمی با پرسنل بیمه اتکایی امین تاکید کرد:

نیروی انسانی، بالاترین ذینفع هر شرکت

 

اولین نشست صمیمی مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره بیمه اتکایی امین با پرسنل شرکت برگزار شد.
محمدرضا خوش کیش،  با تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر و همچنین بیستمین سالروز تاسیس بیمه اتکایی امین ضمن قدردانی از تلاش همه همکاران،  تاکید کرد: "خوشبختانه بیمه اتکایی امین دارای سرمایه گرانبهایی به نام نیروی انسانی متعهد و خلاق است. وجود تک تک شما به عنوان افراد متخصص و متعهد است که امروز این شرکت را به درجات بالایی رسانده."

مدیرعامل بیمه اتکایی امین ، با تاکید بر اینکه تلاش مجموعه هیئت مدیره حفظ منافع ذینفعان خواهد بود گفت: "به جد بر این اعتقاد هستم که مجموعه تلاشهای ما باید به سمتی برود که منافع ذینفعان را در پی داشته باشد. نیروی انسانی و پرسنل شرکت به عقیده بنده بالاترین ذینفعان شرکت هستند. "

وی با تاکید بر اینکه "در سایه همدلی و انسجام سازمانی توفیقات خوبی در شرکت  محقق خواهد شد"  گفت:" ما امروز امانتدار تخصص و حرفه ای گری سازمانی هستیم که با فعالیت دلسوزانه شما کارکنان شریف به ثمر رسیده است."

در بخشی دیگری از این جلسه ، یعقوب رشنوادی نایب رئیس هئیت مدیره نیز ضمن تبریک بیستمین سالرو زتاسیس شرکت بیمه اتکایی امین اظهار داشت:" بیمه اتکایی امین از بیمه های خوش نام و صاحب نام کشور است که تاکنون درخشان و موفق عمل کرده است و امروز مسئولیتش بدست یکی از انسانهای ریشه‌دار و خوشفکر مانند آقای خوش کیش رسیده است. امیدوارم همه ما بتوانیم امانتدار مسئولیت و جایگاه خود باشیم."

در این جلسه که به بهانه بیستمین سالروز تاسیس بیمه اتکایی امین تشکیل شد، ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای خسرو حقیقی پناه ، مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره در فضای صمیمی و دوستانه و به دور از هرگونه سلسله مراتب اداری پای درد و دل و نقطه نظرات پیشنهادی همکاران و مدیران شرکت نشستند.

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 7644420785 98+
  • نمابر : 7644420958 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 2188877610 98+
  • نمابر : 2188788964 98+
  • رایانامه : aminre@aminre.net

گالری تصاویر

photogallery

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search