>
ساعت کاری
8:00 الی 17:00
تلفن تماس
7 - 88877610 (021)
آدرس
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) ، قبادیان شرقی پ 1

اخبار و رخدادهای امین

مدیرعامل بیمه اتکایی امین: بیمه شخص ثالث یک مسئولیت اجتماعی است

ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با هدف جلب توجه سازمانها، شرکت ها و کارآفرینان به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی و با راهبردهای تامین سلامت غذایی و دارویی و حفظ محیط زیست وبه منظور ارائه مدل مناسب مسئولیت اجتماعی درمرکزهمایش‌های بین المللی صداوسیما درحالی با حضورمدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین برگزارشد که این شرکت ازبدو تأسیس، با رویکرد مسئولیت اجتماعی، فعالیت ها واقدامات متنوع در جهت توسعه جامعه انجام داده است وتلاش این شرکت همواره درجهت مردم مداری ومشارکت فعال در قبال روابط اجتماعی بوده است.

محمدرضا خوش‌کیش، مدیرعامل بیمه اتکایی امین طی سخنانی دراین همایش بااشاره به اینکه بسیاری از شرکت های بیمه ای دراین چندسال اخیردر راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی گام های موثری را برداشته اند گفت:بیمه شخص ثالث یک مسئولیت اجتماعی است که ازخانواده درشرایط حوادث رانندگی که شاید فرد هیچ نقش عمدی در به وجود آمدن آن نداشته حفاظت می‌کند.

مدیرعامل بیمه اتکایی امین ، بیمه شخص ثالث را یکی از جامع‌ترین رشته‌ های بیمه‌ای درصنعت بیمه عنوان کرد وافزود: درعصرحاضر و با اختراع اتومبیل اگرچه گام های مهمی در پیشرفت صنعتی کشورها به وجودآمده است و فواید و مزایای انکار ناپذیری را به همراه داشته است، ولی با بررسی به آمار تلفات حوادث رانندگی خواهیم دانست که اتومبیل درردیف عوامل تهدید کننده جامعه قرار دارد .

خوش کیش با توجه به نقش شرکت های بیمه ای به خصوص بیمه های اتکایی در حوزه مسئولیت های اجتماعی گفت: طبیعتا همه شرکت ها در این حوزه بودجه های خاصی دارند که درمناسبت های مختلف از آن استفاده می کنند‌ ولی دراین میان حجم بالای از خدماتی که در این حوزه ارائه می شود، دیده نمی شود و آن هم بیمه های شخص ثالث است ،که اگرامروزاین بیمه نامه ها ازکشور حذف می شدند شاید سالیانه بین50 تا60 هزار نفردرزندان‌های کشور منتظراحکام قضایی بابت دیات بودند.

مدیرعامل بیمه اتکایی امین خاطرنشان کرد: این بیمه‌ نامه باعث شده است کسانی که شاید در حوادث رانندگی نقش عمدی نداشته‌اند به زندان نروند .این امراز لحاظ اجتماعی بسیاری از آسیب هایی که خانواده در نبودن سرپرست خانواده ممکن است با آن مواجه شود را ازبین ببرد.

وی درادامه اظهارداشت: امروزه صنعت بیمه در این مشارکت اجتماعی سهیم است ودراین ریسک و با نرخ های مناسب توانسته براساس مسئولیت های اجتماعی خود عمل کند تا همه افراد جامعه از این خدمات ارزشمندبهره مند شوند. امید است صنعت بیمه کشورهرروز و بیش از گذشته درحوزه مسئولیت اجتماعی گام های موثرتری را بردارد.

خوش کیش تصریح کرد: درهمین راستا صنعت بیمه کشور وظیفه سنگینی را به دوش می کشد و بیمه اتکایی امین نیزبه عنوان یک پشتیبان درکنارصنعت بیمه بوده ودرحال انجام وظایف می باشد.

وی درادامه افزود: بیمه اتکایی امین به عنوان اولین شرکت بیمه اتکایی خصوصی کشوراجازه تاسیس خود را درسال ۱۳۸۲ از بیمه مرکزی ایران اخذ کرد وبه مجرد تاسیس با استقبال شرکت‌های بیمه ایرانی شامل شرکت‌های با سابقه دولتی و شرکت‌های تازه تاسیس خصوصی مواجه شد.مسئولیت اجتماعی، مجموعۀ وظایف و تعهداتی است که سازمان ها باید درجهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه اي که درآن فعالیت می کند انجام دهند وبیمه اتکایی امین درسال های اخیر به خوبی از پس این مسئولیت برآمده و نشان داده است که می توان، با حمایت از فعالیت ها ورویدادهای مختلف درکشور، قدم های تاثیرگذاری درجهت بالابردن کیفیت فعالیت های اجتماعی برداشت.

گفتنی است، بیمه اتکایی امین در ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با رویکرد تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور توانست تندیس اجلاس را به عنوان یکی از صنایع مسئولیت پذیر کسب کند و از محمدرضا خوش کیش، مدیرعامل بیمه اتکایی امین تقدیر و تندیس مسئولیت پذیری و فرهنگ سازمانی به وی اعطا شد.

 

 

دفتر مرکزی

  • جزیره کیش ، میدان سنایی ، بلوار اندیشه ، قطعه N.B.O.16
  • کدپستی : 7941778354
  • تلفن : 7 - 44420785 (076)
  • نمابر : 44420958 (076)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

دفتر ارتباطی

  • تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان قبادیان شرقی ، پلاک 1
  • کدپستی : 1917635711
  • تلفن : 7 - 88877610 (021)
  • نمابر : 88788964 (021)
  • رایانامه : aminre@aminre.net

سهامداران عمده

بیمه آسیا بیمه البرز توسعه کسب و کار سبا بیمه دانا سرمایه گذاری صبا تامین سهامی بیمه ایران بیمه ایران معین سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم بانک تجارت صندوق سرمایه گذاری امین یکم فردا بانک صادرات ایران سرمایه گذاری اکسیرسودا

كليه حقوق متعلق به : شرکت بیمه اتکائی امین می باشد.
طراحی و ایجاد : شركت مهندسی رز انديشه هوشمند

Search